Çmimi:
Çmimi i zbritjes€6,00

Përshkrim

"Inati", rrëfenja për arsimimin e një të riu mes mundësive tmerruese dhe pengesave të pashpjegueshme të jetës, është një kontribut i fuqishëm në zhbirimin që Roth i bën ndikimit të historisë amerikane mbi jetën e individit të brishtë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi