Ne ditet e largimit

Uegen

Çmimi:
Çmimi i zbritjes€12,00

Përshkrim

Jodi Picoult është një nga romancieret më të suksesshme në Amerikë, Është autorja e 26 romaneve duke filluar nga “Rrëfimtarja" "Gjëra të vogla të mëdha” e “19 Minuta” sjellë në shqip nga UEGEN, deri te ky roman që keni në duar “Në ditët e largimit” të cilin thjesht lexojeni dhe përgatituni për fundin befasues.
"Prekëse... një rrëfim magjepsës rreth dashurisë, shoqërisë dhe humbjes."
- The Washington Post
"Një rrebesh i mistershëm me një fund surprizues."
- Usa Today

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi