Çmimi:
Çmimi i zbritjes€12,00

Përshkrim

ISBN: 9789928216007
Shtëpia botuese: Botimet Living
Viti i publikimit: 2016
Numri i Faqeve: 356
“Njerëzit dinë shumë pak për jetën brenda mureve të Shtëpisë së Bardhë. Pavarësisht nëse mendoni se njihni mirë historinë dhe politikën, ky libër do t’ju ndihmojë t’i kuptoni më mirë presidentët si qenie njerezore, diçka që mediat shpesh harrojnë ta bëjnë.”

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi