Zgjoni gjigantin e brendshem

Elta BS

Çmimi:
Çmimi i zbritjes€12,00

Përshkrim

Isbn: 9789951544160

Nëse je në kërkim të ndryshimit të vetvetes dhe rrugës drejt suksesit, ky libër është një zgjidhje shumë e mençur; Në të jeten këshilla se si të merrni menjëherë nën kontroll fatin tuaj mendor, emocional, fizik dhe financiar! I plotë në të gjitha aspektet e zhvillimit tuaj personal

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi